fbpx

Taniec jest jej pasją od lat młodości. Zaczynała jako cheerleaderka w szkole gimnazjalnej. Następnie dostała się do Starachowickiego Teatru Tańca. Zaraz po maturze wyjechała ze Starachowic na studia do Krakowa, gdzie zapisała się na taniec towarzyski. Pokochała go i byłam przeszczęśliwa, kiedy za zarobione pieniądze mogła sobie kupić swoje pierwsze buty do tańców latynoamerykańskich. Skończyła studia z Finansów oraz z Filologii Rosyjskiej. Poczuła pragnienie pracy z dziećmi oraz młodzieżą, dlatego też zdecydowała się na studia podyplomowe – przygotowanie do wykonywania zawodu nauczyciela. W międzyczasie brała udział w kursie tańca współczesnego prowadzonego przez Krakowski Teatr Tańca. Chwilę później trafiła do Teatru Tańca Lilia, który był odpowiedzią Boga na jej pragnienia serca związane z tańcem.

Mówi:  „Pan postawił mnie w miejscu oraz wśród ludzi o których zawsze marzyłam, dzięki którym mogę się rozwijać, wychwalać Go w każdym moim ruchu oraz wypełniać Jego wolę wobec mnie. Kiedy tańczę dla Niego czuję się wolna, czuję na sobie Jego czuły i nieoceniający mnie wzrok, a przede wszystkim Jego nieskończoną miłość do swojego ukochanego dziecka.”

Obecnie pracuje z dziećmi w prywatnym przedszkolu i kończy studia magisterskie na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Lubi podróżować, jeździć na snowboardzie, grać w koszykówkę. Cieszy się z drobnych rzeczy i uwielbia się śmiać.