fbpx

Spektakl „Lilia” – transmisja online!

Z powodu obecnej sytuacji w naszym kraju spektakl „Lilia”, który miał odbyć się 4 kwietnia br. w Parafii św. Jadwigi Królowej, niestety nie zostanie wystawiony. Ci spośród Was, którzy już opłacili bilet, zostaną poinformowani o możliwości otrzymania zwrotu należności.

Nie chcemy jednak, żebyście pozostali niepocieszeni. Dlatego mamy też dla Was dobrą wiadomość:

Spektakl „Lilia” odbędzie się w zaplanowanym terminie, tj. 4 kwietnia 2020 r. o godz. 19:30, ale wyjątkowo – w formie TRANSMISJI ONLINE!  Będziemy transmitować w ramach Facebooka nagranie jednego z naszych występów, zupełnie za darmo.

Chociaż zdajemy sobie sprawę z tego, że to nie jest to samo przeżycie, co na żywo (do czego w przyszłości zachęcamy), to jednak ufamy, że taka forma przekazu będzie dla wielu z Was również pięknym doświadczeniem, a także pomocą w kontemplacji, szczególnie w tym okresie przygotowania do Paschy.

Mamy również nadzieję, że transmisja, na którą zdecydowaliśmy się wyjątkowo, aby umożliwić Wam obejrzenie „Lilii”, wynagrodzi chociaż w części przymusową rezygnację z przedstawienia na żywo i zachęci do ponownego zapisania się na wydarzenie, kiedy wystawienie spektaklu znów będzie możliwe.

„A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.”
(Ne 8, 10)

 

Zapraszamy do śledzenia aktualności  na wydarzeniu Fb: https://www.facebook.com/events/2459915680970017/

Link do transmisji online na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=TyIDXYp3CVI&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3Zwbkh7kcfwKfXUZW9O8D72VY2Z9B7Z1nF3dU1mQN6Oe-52Dw1DKAsdR0