fbpx

Misja Francja – występy w Lourdes i La Salette

Misja wykonana!
Piękna Francja już za nami… Nie było nas 10 dni, w czasie których aż 5 dni byliśmy w drodze, wystawiliśmy 3 pełne spektakle „Lilii”, braliśmy udział w orszaku maryjnym podczas procesji w Lourdes oraz w La Salette, gdzie dodatkowo zaprezentowaliśmy kilka scen z życia Maryi i Jezusa przed ołtarzem w Bazylice.
Po ciepłym jak zawsze przyjęciu w Lourdes (7-11.08) doświadczyliśmy równie wspaniałego przyjęcia w La Salette, gdzie zatańczyliśmy w Bazylice oraz w sali teatralnej Notre Dame.
La Salette to niezwykłe miejsce w przepięknych Alpach, skąd roztaczają się niesamowite widoki. Jesteśmy wdzięczni, że w tym roku Maryja zaprosiła nas także tutaj.
Cisza, spokój, domowa atmosfera i wielka życzliwość towarzyszyły nam przez cały pobyt w tym miejscu.
Dziękujemy Księdzu Rektorowi Sanktuarium w La Salette Antoniemu Skalbie za zaproszenie i gościnność.
Ojcu Krzysztofowi Zielenda dziękujemy za wszelką pomoc i wsparcie w Lourdes!
Księdzu Ryszardowi Górskiemu z Polskiej Misji Katolickiej w Strasburgu dziękujemy za zorganizowanie dla nas noclegów u rodzin.
Dziękujemy wszystkim rodzinom, które tak wspaniale nas przyjęły i wszystkim osobom, które mogliśmy poznać i z którymi mogliśmy podzielić się doświadczeniem wiary.
Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas modlitwą!
Ponad wszystko dziękujemy Bogu za szczęśliwą podróż i za obdarzanie nas miłością na każdym kroku: w drodze i w tańcu.
Dziękujemy za trud drogi, wysiłku, emocji i relacji.
Wierzymy, że nasza pielgrzymka przyniesie błogosławione owoce – dla nas i dla wszystkich, którzy powierzyli nam swoje intencje.
Teraz odpoczywamy. Czas regeneracji jest także potrzebny, by po intensywnym działaniu wrócić do ciszy i znów nastawić ucho serca, by usłyszeć od Pana, co dalej.